Par mums

Aktualitātes

Vēsture

Kontakti


Autortiesības pieder Latvijas Atdzimšanas partijai © 1998 — 2019 Visas tiesības aizsargātas


Andris Rubins - Rīgas Stradiņa Universitātes
Dermatoveneroloģijas katedras vadītājs
Habilitētais doktors medicīnā
Latvijas un Baltijas Dermatovenerologu Asociācijas prezidents
5 bērnu tēvs, sieva ārste, 6.Saeimas deputāts, audzis politiski represētā ģimenē.
 

Latvijas Atdzimšanas partija (LAP) dibināta 1998.gadā, kuras mērķis bija un ir cilvēku cienīga dzīve visa mūža garumā.

2000./2001.g. LAP piedāvāja Nacionālās taupības režīmu norādīja ceļus kā to realizēt, kas dotu iespēju Latvijā ietaupīt ik gadus 600 miljonu latu toreizējos apstākļos (sk. LAP vēsturi, Nacionālo taupības režīmu Latvijai! Avīze”Atdzimšana” Neviens budžeta iestādē nedrīkst pelnīt vairāk par LR Prezidentu!).

Nekavējoties vajadzīgas pārmaiņas !

Neviens nedrīkst palikt vienaldzīgs, jo šis ir tas brīdis, kad izšķiras Latvijas liktenis. Ikvienam Latvijas pilsonim ir jāpiedalās Latvijas atbrīvošanā no korumpantiem, afēristiem, meļiem un „privatizētājiem”, kas atrodas visaugstākajos varas ešelonos.

Nekavējoties vajadzīgas pārmaiņas!

Neviens ierēdnis, ne ministrs Latvijā no budžeta naudas nedrīkst saņemt vairāk kā 500 latus mēnesī, ja 70% tautas dzīvo nabadzībā.

Ierēdņi un birokrāti aprij Latvijas tautas naudu! Jāsamazina viņu skaits par 2/3 tā valstī gadā ietaupot 500 miljonus latu, lai apmaksātu medicīnisko palīdzību bērniem, invalīdiem, maznodrošinātajiem un pensionāriem kā arī indeksētu pensijas.

Nekavējoties vajadzīgas pārmaiņas! Latvijā vara ir jāpārņem Latvijas patriotiem, kas ir ar mieru strādāt Latvijas valsts un pilsoņu labā par minimālu samaksu.

Ja 2000.gadā būtu pieņemts Latvijas Atdzimšanas partijas ieteiktais taupības režīms, kas paredzēja ierēdņu algas ne lielākas, kā 500 latus mēnesī, paredzēja ietaupīt 600 miljonus latus gadā. Tad šo gadu laikā Latvija jau būtu uzkrājusi 4,8 miljardus latus. Skatīt LAP piedāvāto Nacionālo taupības režīmu. (pdf)

Ja valsts maksās afēristiem un liekēžēžiem 3-10 tūkstošus latus mēnesī,tad valstij nekad nebūs naudas. Ir jālikvidē uzņēmumu (politizētās) padomes, kas ir partiju barotnes no valsts budžeta naudas.

Visi ir vienlīdzīgi, visi brīvi un visi pelnījuši iespēju sasniegt pilnu laimes mēru.

Latvijas Atdzimšanas partija aicina:

  1. Samazināt birokrātisko aparātu - ierēdņu armiju līdz minimumam (samazināt par 2/3, pašreiz valstī ir 66 000 ierēdņu. Ko viņi dara?).
  2. Attīstīt atjaunot un atbalstīt ražošanu visā Latvijā (lauksaimniecība, mēbeļu ražošana, kokapstrāde, piensaimniecības, attīstīt mazās pienotavas, gaļas pārstrādes cehus. Valsts garantijas graudu, gaļas, piena u.c. produktu iepirkumiem).
  3. Nodrošināt visiem pieejamu medicīnisko palīdzību - bērniem, invalīdiem, maznodrošinātajiem un pensionāriem sedz valsts vai pašvaldība.
  4. Audzināt Latvijas patriotus no mazotnes.
  5. Veicināt fiziskās kultūras un sporta attīstību sākot jau skolās.
  6. Saglabāt un atbalstīt zemkopību, lauksaimniecību, zivsaimniecību, mežkopību.
  7. Nodrošināt studentiem valsts garantētu atbalstu studijām.
  8. Padarīt Visu valdības informāciju pieejamu. Valsts un pašvaldību naudu glabāt tikai valsts bankās.
  9. Visas valsts vēlēts Prezidents.

Lūdzu, sūtiet priekšlikumus un ņemiet aktīvu dalību Latvijas atdzimšanā!

Aicinām piedalīties pašvaldību un eiroparlamenta vēlēšanās, sūtīt priekšlikumus; arī kurus cilvēkus gribat izvirzīt pašvaldību un eiroparlamentam kā deputātu kandidātus.

e-pasts: arubins@apollo.lv
mob.: 29481725, fax.: 67361615, fax./tālr.: 67974210
adrese: R.Blaumaņa ielā 1B, Siguldā, LV-2150